Rental / znakowanie tekstyliów / system RFID

Oferta Centrum Pralniczego Aquana została w 2012 wzbogacona o usługi rentalu oraz znakowania tekstyliów. Oferta wynajmu jest skierowana firm działających w branży hotelowej i gastronomicznej.

Rental tekstyliów dla branży hotelowej jest niezwykle korzystny dla przedsiębiorców. Posiadamy duże doświadczenie i kompleksowo realizujemy usługi, dzięki czemu hotele są zaopatrzone w odpowiednią ilość czystej, wysokiej jakości tekstylia, a my przejmujemy na siebie zakup, logistykę, pranie, prasowanie, nadzór i kontrolę jakości.Dzięki skorzystaniu z usług rentalu Aquana klienci obniżają koszty utrzymania, nie muszą inwestować i zarządzać własnym magazynem, oszczędzają też czas – nie zajmują się czyszczeniem ani dostarczaniem bielizny hotelowej do pralni. Firmy mogą liczyć na nasze profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania odpowiednich produktów do specyfiki swojego biznesu, w tym stylu aranżacji wnętrz lub profilowi klientów.Ofertę dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta. Korzystanie z rentalu odbywa się w czterech krokach:- Spotkanie, w trakcie którego poznajemy specyfikę biznesu, określamy zapotrzebowanie na typ i ilość bielizny pościelowej i gastronomicznej: pościeli, kołder, poduszek, ręczników czy obrusów i serwetek.- Wybór odpowiednich produktów. Ustalamy z klientem tkaniny, biorąc pod uwagę gramaturę, kolor i wzór na tkaninie i powiększamy nasz asortyment, kupując i oddając do użytku wybrane tekstylia.- Sporządzenie i podpisanie umowy. Określa ona takie warunki, jak czas trwania usługi, częstotliwość usług pralniczych oraz koszt miesięczny rentalu.- Rozpoczęcie współpracy.

Odpowiednie oznakowanie pranej lub czyszczonej odzieży ma duże znaczenie w procesie pralnia wodnego i chemicznego w pralni. Jesteśmy tego świadomi, i dla ułatwienia naszej pracy oraz korzystania z odzieży, ubrań roboczych czy pościeli przez klienta wprowadziliśmy usługę znakowania trwałego. Jest ono szczególnie ważne podczas korzystania z pralni wodnej oraz przy stałej współpracy klienta z pralnią.

  • określenie przynależności oznakowanych sztuk do danego klienta jest w 100% pewne,
  • właściwe korzystanie z wyrobów tekstylnych
  • zapewnienie kontroli obiegu i monitorowanie zużycia odzieży i bielizny stołowej
  • oszczędności, zarówno ze strony klienta, jak i pralni
  • stałą współpracę z pralnią, która zapewnia stabilność.

Oferujemy oznakowanie za pomocą etykietek termowtapialnych oraz materiałowych zgrzewanych.

Etykietka termowtapialna – każda może być  wykonana na specjalne zamówienie, zawierając w treści m.in. logo firmy, nazwę, adres, w jednym lub wielu kolorach.

Etykietka materiałowa zgrzewana ze znakowaną sztuką – może być biała lub kolorowa. Można na nich umieścić nazwę firmy, imię i nazwisko pracownika lub stanowisko służbowe.

Dodatkowo oferujemy naprawę tekstyliów z rozdarciami i innymi uszkodzeniami, polegająca na zastosowaniu taśmy naprawczej na uszkodzoną
powierzchnię.

Wszystkie stosowane przez nas etykiety są odporne na zgrzewanie. Znakowanie jest estetyczne i nie wpływa na codzienne użytkowanie.