Klienci Indywidualni

Zlecenia od klientów indywidualnych są przez nas realizowane z dużym zaangażowaniem. Oferujemy różnorodne usługi pralni chemicznej i wodnej, w tym prania odzieży, dywanów i wiele innych.

Nasze usługi są profesjonalne i kompleksowe. Mamy własny transport, dlatego bez względu na to, czy produkty przeznaczone do czyszczenia w pralni znajdują się w większych miastach, jak Jelenia Góra, Bolesławiec, Lwówek Śląski czy innej lokalizacji na tym obszarze, możemy je odebrać.

Pierzemy ubrania, pościele, bieliznę stołową i łazienkową z różnych typów tkanin. Zajmujemy się czyszczeniem, renowacją i farbowaniem odzieży i wyrobów skórzanych. Ramoneski, spodnie i spódnice ze skóry są bardzo modne, warto więc o nie zadbać, aby służyły na długo. Farbowanie może odmienić ich wygląd, dzięki czemu odzież zyskuje nowy charakter. Wyjątkowe, odnowione ubrania skórzane z pewnością zwrócą uwagę przechodniów na ulicach Jeleniej Góry, Bolesławca, Lwówka Śląskiego i miejscowości turystycznych w okolicy.

 

Dbamy o wyroby z materiałów, które wymagają szczególnego traktowania. Nasza pralnia chemiczna jest wyposażona w nowoczesny park maszynowy, który obsługuje wykwalifikowany personel. Materiały syntetyczne, delikatne i wrażliwe, wykonane z wełny, jedwabiu, wiskozy – wyroby z tych materiałów czyścimy skutecznie i bezpiecznie, w odpowiednich warunkach.

 

Pranie chemiczne jest rekomendowane do szerokiej gamy materiałów, tkanin i dzianin. Jest niezwykle wydajną metodą, stosowaną do usuwania tłustych plam oraz zabrudzeń, powstałych przy codziennym użytkowaniu. Dodatkowo, może być przeprowadzona w czasie krótszym niż pranie wodne. Pranie chemiczne jest właściwe do czyszczenia odzieży wieczorowej i okazjonalnej, jak sukni ślubnych, komunijnych, balowych. Są to ubrania, które często stanowią wyzwanie, także w zakresie transportu do pralni. Dzięki skorzystaniu usług naszej pralni Aquana, klienci nie muszą się o to martwić – odbieramy odzież, dywany i meble tapicerowane bezpośrednio od nich, z Bolesławca, Jeleniej Góry, Lwówka Śląskiego i okolic.     

 

Osoby które nam zaufały, oszczędzają swój czas i mogą być pewni, że ich ubrania czy dywany są prane z użyciem odpowiednich, skutecznych i bezpiecznych detergentów. Dbamy o dobrą, trwałą relację z naszymi klientami – już po trzecim skorzystaniu z naszych usług (bez względu na typ usługi: pralnię chemiczną lub wodną, czyszczenie dywanów lub inne, oraz lokalizację: Jelenią Górę, Świeradów Zdrój, Bolesławiec…) wydajemy naszą Kartę Klienta, która uprawnia do skorzystania z 10% rabatu na wszystkie usługi. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów: pracujemy całą dobę. Chętnie udzielamy wszystkich potrzebnych informacji, dlatego zachęcamy do kontaktu i dołączenia do dużego grona naszych zadowolonych klientów.